Dažniausiai užduodami klausimai

Jeigu prieš tai esate žaidę bet kokį raketinį sportą (lauko tenisą, badmintoną, stalo tenisą, skvošą, paplūdimio tenisą), tai žaisti faktiškai galima iškart, bet rekomenduojame turėti bent vieną treniruotę su treneriu, kuris paaiškintų raketės laikymą, poziciją ir taisykles.

Specialiai mokintis padavimo nereikia, reikia kamuoliuką paservuoti varžovui įstrižai ir galima pradėti žaisti.

Šiuo metu tai galima padaryti perkant internetu iš Ispanijos ir kitų šalių. Taip pat Lietuvoje galima nusipirkti Head prekės ženklo padelio raketes ir kamuoliukus Moon play padelio akademijoje, adresu Viršuliškių skg. 28, Vilniuje.  Babolat padelio raketes galima įsigyti internetu http://babolat.lt ir kelias Babolat raketes galima išbandyti pas trenerį Artūrą Molį Vilniuje.  Kelias Nox prekės ženklo raketes turi treneris Titas Mikelevičius, kurias taip pat galite pabandyti. Trenerių telefono numerius galima rasti prie „Treneriai” skyrelio. Dunlop rakečių galima įsigyti https://www.skorpionas.lt/, o taip pat kelias pabandyti galima Vilniuje, rašykite prašau šiame puslapyje nurodytais kontaktais Živilei.

Pagal patvirtintas Tarptautinės padelio federacijos taisykles – taip, iki tol, kol sulūžta raketės kotas arba pagrindas tampa pavojingu.