Dėl padelio žaidimo karantino metu

Nuo balandžio 27 d. iki gegužės 11 d.. susitiksime padelio aikštyne, bet kiek kitaip nei esame įpratę. Pagrindinės taisyklės, kurių turėsime laikytis:
 
– priešingose aikštelės pusėse galės būti 2 ŽAIDĖJAI arba treneris vienoje, žaidėjas kitoje pusėje. VADINASI kol kas PADELĮ ŽAISIME DVIESE. Tačiau šeimos nariai, remiantis LR Vyriausybės nutarimu gali (artimi giminaičiai, įtėviai, įvaikiai, globėjai ir rūpintojai) nesilaikyti 2 metrų atstumo.
– žaisti tik savo inventoriumi;
– žaisti dėvint veido kaukę;
-vengti tiesioginio fizinio kontakto ir griežtai laikytis asmens higienos reikalavimų (rankų higiena, čiaudint ar kosint būtina užsidengti burną ar nosį su nosinaite (geriau vienkartine) bei nusisukti ir pan.)
 
Lietuvos teniso sąjunga pateikia tokius paaiškinimus:
 
– Jokio fizinio kortų personalo ir klientų kontakto – lauko aikštelės nuomojamos naudojantis elektroninėmis sistemomis, atsiskaitymai vykdomi internetu.
– Žaidėjams nesuteikiamos galimybės pasinaudoti dušais, persirengimo kambariais ar spintelėmis – jie atvyksta į išsinuomotą aikštelę jau apsirengę sportine apranga, taip pat ir išvyksta iš jos.
– Nėra vykdomi jokie renginiai, turnyrai, kitokie susibūrimai.
– Žaidžiama savo raketėmis, kamuoliukais, jų nuomos paslauga neteikiama.
– Kortai turi būti aprūpinti papildomos priemonės dezinfekuoti rankas ir inventorių.
– Žaidėjams neleidžiama žaisti dvejetų, aikštelėje vienu metu daugiausiai gali būti 2 žmonės (jie yra priešingose aikštelės pusėse).
– Žaidėjai privalo vengti tiesioginio fizinio kontakto, turi griežtai laikytis asmens higienos reikalavimų (rankų higiena, kosėjimo čiaudėjimo etiketas).
LTS rekomenduoja klubams ir žaidėjams griežtai laikytis šių taisyklių. Kitu atveju karantino taisyklių sušvelninimas tenisui gali būti atšauktas.