Pradėjęs vasarą gyvuoti Padelio Boom’o turnyras  įgauna pagreitį, nes jame dalyvauja vis daugiau žaidėjų. Spalio 10-11 d. savaitgalis pasižymėjo įdomiais mačais visose grupėse. Smagu, kad išdrįsta dalyvauti padelio entuziastai tik šiemet pradėję žaisti padelį. O jų atkaklumas bei noras laimėti tikrai stebina. Kovos vyksta įnirtingai ir kovojama dėl kiekvieno taško. Labai džiugina, kad prie turnyro jungiasi žaidėjai iš Kauno. Organizatoriai labai dėkoja žaidėjams iš Kauno Raimondai Žemelei ir Pauliui Žemeliui, kurie savo entuziazmu suburia padelio žaidėjus ir kaskart papildo turnyro dalyvių gretas:-) žaidėjais (-omis) iš Kauno.

Vyrų light (C) grupės laimėtojai: I-os vietos laimėtojai – Paulius Žemelis ir Mantas Makulavičius laimėjo rezultatu 6/2, 6/4 prieš  II-os vietos laimėtojus – Airiną Čižauską ir Vytautą Liudžių, o III-os vietos laimėtojai – Gediminas Buntis ir Paulius Zekonis laimėjo prieš Tadą Štreimikį ir Algimantą Pakalką rezultatu 6/3,6/1 . 

Vyrų hard (B) grupės laimėtojai: I-os vietos laimėtojai – Oskaras Kalinauskas ir Dainius Černiauskas nugalėję II-os vietos laimėtojus Marių Miežį ir Arūną Balčaitį po labai atkaklios kovos  rezultatu 7/6, 5/7, 10/6. III-ją vietą užsitikrino Kauno miesto atstovai Tauras Macijauskas ir Paulius Matulevičius laimėję prieš Robertą Sadovskį bei Martyną Eimontą rezultatu 6/3, 6/4.

Mix’ų grupės laimėtojai: I-ą vietą laimėjo Olga Lovkytė ir Dainius Černiauskas, II-ąją vietą- Ieva Leganovič ir Benas Ramanauskas, III-ąją -Valerija Životkevič ir Mindaugas Šernius

Vyrų light (C) grupės laimėtojai

Add Your Heading Text Here

Vyrų hard (B) grupės laimėtojai

iš kairės pusės: Tauras Macijauskas, Paulius Matulevičius, Dainius Černiauskas, Oskaras Kalinauskas, Marius Miežis ir Arūnas Balčaitis

Mix'ų grupės nugalėtojai

Iš kairės pusės: Mindaugas, Valerija, Olia, Dainius Černiauskas, Ieva Leganovič, Benas Ramanauskas