Neseniai pradėjai žaisti? O gal nori patobulinti savo įgūdžius su treneriu?

Registruokis į pamokas pas mūsų trenerius Vilniuje!

Skambink numeriu +370 609 19530 (Dima)

Registruokis pas trenerį Oskarą

tel. Nr. +370 638 86 032

Oskaras Kalinauskas – buvęs profesionalus teniso žaidėjęs ir atradęs padelį  jo jau nebepaleidžia:-) Jis yra vienas pagrindinių padelio vystymo entuziastų Lietuvoje. Oskaras yra Lietuvos padelio vyrų rinktinės narys. Treniruoja įvairaus amžiaus ir pajėgumo padelio žaidėjus Viniaus padelio klube, organizuoja  turnyrus. 

Vesti treniruotes gali: lietuvių, anglų kalbomis.

Vaida Jasinevičienė apie Oskarą: turėjau galimybę treniruotis pas keletą trenerių, įvairiuose sąstatuose – nuo grupinių iki individualių treniruočių. Oskarą išskirčiau kaip itin universalų trenerį bet kokiam žaidėjų lygiui: nuo pradinuko iki meistro. Kryptingas trenerio darbas, kantrybė ir dėmesingumas analizuojant individualias žaidėjo savybes bei koreguojant žaidimo stilių duoda apčiuopiamų rezultatų. Nesuvaidinta trenerio pagarba žaidėjui bei gera atmosfera aikštelėje motyvuoja ir įkvepia:)

 

Registruokis pas trenerį Dimą
 tel. Nr. +370 609 19530

Dmitrij Pavlov – tai visada besišypsantis treneris, kuris savo energija uždega visus žaidėjus, kurie pas jį treniruojasi. Jeigu jūs abejojate, jeigu jums nedrąsu, tai Dima jums išsklaidys visas abejones. Dimą, daugelis žaidėjų apibūdina kaip pozityvų trenerį, kuris priverčia juoktis iš savo klaidų:-) ir tobulėti su kiekviena treniruote.

Vesti treniruotes gali: lietuvių, rusų, anglų kalbomis

Veda treniruotes Vilniuje: Vilniaus padelio klube

Dima apie padelį:

„Padelio treniruotės man suteikia galimybę susipažinti su įdomiais žmonėmis, kurie kaskart mane nustebina ir patvirtina, kad padelį gali žaisti kiekvienas. Treniruojant žmones supratau, kad padeliui nereikia išskirtinių fizinių duomenų, užtenka mokėt permušti kamuoliuką per tinklą ir gali žaisti su savo lygio žaidėjais, bet TRENIRUOTIS BŪTINA, nes kitaip ir būsi pradžiamokslio lygyje:-)”

Registruokis pas trenerį Titą
 tel. Nr. +370 (605) 02 308

Titas Mikelevičius – daugkartinis Lietuvos teniso čempionas, treniruojantis žaidžiančius tenisą ir padelį. Padelį žaidžia 6–ius metus. Titas yra Lietuvos padelio ir teniso federacijos rinktinės narys, buvęs kapitonas. Jo indėlis į padelio vystymą Lietuvoje yra labai didelis, nes jis aktyviai prisidėjo prie Lietuvos padelio teniso federacijos vystymo, jos organizuojamų turnyrų rengimo savo patarimais ir aišku puikiu žaidimu. Tai vienintelis iški šiol Lietuvos žaidėjas dalyvavęs World Padel Tour turnyre.

Treneris turi Tarptautinės padelio federacijos  patvirtintą trenerio sertifikatą. Sertifikavo treneris Nito Brea.

Vesti treniruotes gali: lietuvių, anglų kalbomis

Veda treniruotes Vilniuje: Vilniaus padelio klube

Titas apie padelį:

„Padelio žaidimas man suteikia galimybę taikyti teniso taktines žinias, bet padelio žaidimas mane daugiau moko kantrybės, dėmesio ir universalumo. Turiu greičiau prognozuoti priešininko judesius ir jų mušamų kamuoliukų trajektoriją, kad galėčiau priimti teisingus sprendimus atmušant kamuoliuką. Mano svajonė yra žaisti „WPT” (World Padel Tour) (autorė – jau žaidė kelis kartus),  o dabar prisidedu prie šio žaidimo vystymo ir populiarinimo Lietuvoje. Treniruoju visų lygių žaidėjus tiek pradedančius, tiek šiame sporte norinčius daugiau tobulėti. Savo praktines žinias tobulinu žaisdamas Lietuvoje, taip pat dalyvauju užsienyje organizuojamose turnyruose: Italijoje, Ispanijoje, Lenkijoje.”

Irena Maskolaitienė apie Titą: pas Titą jau treniruojuosi 6-erius metus. Titas man suteikė paitikėjimo savimi, nes tikrai nemaniau, kad galėsiu žaisti padelį, kadangi anksčiau su raketiniu sportu nebuvau susidūrusi. Titas ne tik nuostabus treneris, kuris sistemiškai perduoda padelio žaidimo pagrindus ir šio žaidimo taktiką, bet kaip žmogus yra labai atsakingas, motyvuojantis ir darbštus. Esu jam dėkinga, kad nuo nulinio lygio kaip žaidėjos esu motyvuota padelio turnyrų dalyvė:-)

Registruokis pas trenerį Germaną
 tel. Nr. +370 682 55042

Germanas Šarkovas – padelio treneris, vienas pirmųjų padelio žaidėjų Lietuvoje, padelį žaidžia 6-ius metus. Germanas labai prisidėjo prie rengiamų Lietuvos padelio teniso federacijos turnyrų kaip aktyvus žaidėjas bei fotografas. Ne kartą jo darytos nuotraukos žaidėjų buvo įvertintos labai teigiamai, o jo užfiksuoti kadrai pildė Lietuvos padelio federacijos nuotraukų galeriją turnyrų metu padarytomis ir įamžintomis akimirkomis.

Treneris turi Tarptautinės padelio federacijos  patvirtintą trenerio sertifikatą. Sertifikavo treneris Nito Brea

Vesti treniruotes gali: lietuvių, rusų, anglų kalbomis

Veda treniruotes Vilniuje: Bernardinų padelio klubePadelio akademijojeFanų padelio arenoje

Germanas apie padelį:

Mane sudomino padelio žaidimas, nes jis panašus į tenisą, kadangi aš žaidžiu ir tenisą. Šis žaidimas man smagesnis, nes kamuoliukas mušinėjamas daugiau kartų ir yra galimybė grąžinti kamuolį priešininkams nuo galinės ir šoninių sienų. Kamuoliukas nuo sienų dažnai būna lėtesnis, todėl lengviau jį valdyti. Šiame žaidime aš daugiau akcentuoju taktiką ir strategiją, skirtingai negu tenise kur absoliutus akcentas yra technika. Be to, šis žaidimas nėra fiziškai aktyvus kaip tenisas, tad jį gali žaisti vyresni žmonės ir vaikai, dėl to aš dažnai treniruoju tėvelius su vaikais, kurie aikštelėje yra lygiaverčiai partneriai linksmai leidžiantys laiką.

Registruokis pas trenerę Emiliją
 tel. Nr. +370 602 93 853

Emilija Gedvilaitė -profesionali trenerė, suaugusiųjų moterų Lietuvos teniso čempionė, daugkartinė Lietuvos merginų teniso čempionė, tarptautinių turnyrų prizininkė. Emilija pradėjo lankyti tenisą nuo 3,5 metukų, todėl jos pasiekimai teniso srityje tikrai stebina. Daugelis padelio tenisą vadina „teniso jaunesniuoju broliu”, gal todėl tenisistai taip pamėgo padelio tenisą ir Lietuvoje. Emilija ne išimtis, ji puikiai prisidėjo prie padelio teniso trenerių komandos, todėl Bernardinų teniso aikštyne ją galima pamatyti dviejose rolėse: kaip teniso ir kaip padelio teniso trenerę. 

Šiuo metu Emilija treniruoja suaugusius ir vaikus. Veda padelio teniso rytines grupines treniruotes Bernardinų teniso aikštyne esančiame Vilniaus padelio klube.

Vesti treniruotes gali: lietuvių, anglų kalbomis.

Veda treniruotes Vilniuje: Bernardinų padelio klubePadelio akademijoje

Žaidėja Dominyka Š. apie Emiliją: Emilijos dėka supratau kaip smagu treniruotis. Kadangi anksčiau treniravausi tenisą, tai padelio tenisą man greitai pavyko suprasti. Nesakau, kad esu profė:-), bet po teniso aš jau po kelių treniruočių galėjau laisvai žaisti padelį. Ir kas svarbiausia – čia nėra padavimo, kurio aš taip ir neišmokau tenise:-) Emilija mane treniravo tenisą, o dabar padelio tenisą, tad tikrai  labai rekomenduoju, nes pas ją treniruotės laikas kažkaip labai greitai praeina. Ji sugeba sumotyvuoti, kad norisi dar ir dar žaisti ir teniruotis:-)